509 086 365, 506 505 845

Układanie paneli

Odpowiednie wykończenie podłóg jest niezwykle istotnym elementem każdego wnętrza. Od jego zaaranżowania zależy jaką formę przybierze dana przestrzeń i jaka atmosfera będzie w niej panowała. Źle ułożona podłoga zaburza estetykę każdego nawet najdoskonalej przygotowanego pomieszczenia.

Najbardziej znanym sposobem na uwieńczenie prac w przypadku podłóg jest układanie paneli podłogowych. Zyskują one coraz większą popularność nie tylko ze względu na atrakcyjność cen, ale także dużą gamę wzorów i kolorów dostępnych na rynku oraz szybkość montażu. Ze względu na różnorodność zastępują dywany i inne formy uatrakcyjnienia posadzki. Należy jednak pamiętać, że właściwie ich ułożenie decyduje o ich trwałości i funkcjonalności.

Montaż paneli

W przypadku montażu paneli niezbędna będzie profesjonalna pomoc, którą gwarantuje Państwu nasz zespół. Odpowiednie umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac są tutaj koniecznością. Bardzo częstym problemem pojawiającym się w sytuacji niewłaściwej, amatorskiej instalacji jest ich uniesienie. Przysparza to wielu problemów od zaburzenia estetyki po wydłużenie czasu prac wykończeniowych.  Nieodpowiednio zamontowane panele mogą stanowić zmorę dla ich użytkowników ze względu na niską izolację akustyczną. Każdy krok będzie słyszalny zdecydowanie intensywniej.  

Nasza ekipa gwarantuje Państwu profesjonalne wykonanie każdego rodzaju wykończenia podłogowego (nie tylko fachowego położenia paneli, ale także parkietów  czy terakoty). Zapewniamy również odpowiednie przygotowanie podłoża przed rozpoczęciem prac. Chętnie realizujemy zlecenia oryginalne i nietypowe, ponieważ zależy nam przede wszystkim na spełnianiu oczekiwań i życzeń naszych Klientów oraz ich satysfakcji.