509 086 365, 506 505 845

Malowanie

Nowe meble do salonu nie komponują się zbyt dobrze z dotychczasowym kolorem ścian?

Córka już dawno wyrosła z różu a na ścianach wciąż kolor jak w pałacu małej księżniczki?

A może po prostu warto odświeżyć to co z upływem lat utraciło dawny blask?

Bez względu na przesłanki, którymi kierujemy się podejmując decyzję o pomalowaniu ścian swojego pokoju, mieszkania czy biura należy zadbać o zaangażowanie odpowiednich ludzi mających doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac.  

Malowanie jest podstawą każdego remontu i stanowi najprostszy i najszybszy sposób, aby nadać naszemu lokum drugie życie. Ta pozornie niezbyt skomplikowana czynność w rzeczywistości wymaga bogatej wiedzy i odpowiednich umiejętności. Aby uzyskać pożądany efekt, który utrzyma się przez lata musimy rozważyć wiele istotnych kwestii i odpowiedzieć sobie na kilka bardzo ważnych pytań:

-jaka farba będzie odpowiednia?

-jakimi narzędziami należy się posłużyć?

-którą z technik malowania wybrać, aby osiągnąć zamierzony cel?

Aby uniknąć problemów i błędów najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tej kwestii profesjonalnej ekipie, która ze względu na wieloletni warsztat zna odpowiedzi na wszystkie nawet najbardziej kłopotliwe pytania. Gwarantuje to nam wysoką jakość wykonania, długotrwały efekt i szybkie zakończenie remontu. W pakiecie otrzymujemy oszczędność czasu i energii, którą można spożytkować w inny zależny od naszych upodobań sposób.

W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań i technologii malarskich. Dzięki temu gwarantujemy solidną jakość malowanej powłoki, krótki czas wykonania usługi, atrakcyjną cenę oraz zachwycający efekt końcowy. Posiadamy wiedzę na temat najnowszych trendów służymy więc radą oraz pomocą przy wyborze kolorystyki i aranżacji ścian.