509 086 365, 506 505 845

Kompleksowe remonty

PKInwest specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i ich wykończeniu, a także różnego rodzaju remontach. Bardzo chętnie podejmujemy się modernizacji wszelkiego typu przestrzeni zarówno niewielkich mieszkań jak i przestrzennych biur czy hal. Zajmujemy się pracami wykończeniowymi od postaw.

Generalny remont

Decydując się na generalny remont warto zaangażować doświadczoną ekipę remontową, ponieważ wcielenie w życie takiego przedsięwzięcia wymaga dobrego zaplanowania i skróci czas jego wykonania.  Jest to działanie czasochłonne, dlatego, aby uniknąć opóźnień należy powierzyć je odpowiednio wyszkolonym w tej dziedzinie osobom. Nasza firma oferuje Państwu uporanie się z remontowym chaosem w bardzo szybkim czasie ze względu na duże doświadczenie w pracach remontowych na różnych stopniach komplikacji. Wykonywaliśmy remonty budynków o małych powierzchniach, ale także tych, których zakres prac był zdecydowanie obszerniejszy i wymagał większych nakładów pracy.

Doraźne narpawy

Gdy doraźne naprawy poszczególnych elementów mieszkania, biura lub innych  przestrzeni nie zdają egzaminu warto zdecydować się na kompleksowy remont, dzięki, któremu stale powracające usterki zostaną gruntownie skorygowane. Amatorskie poprawki nie są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ cechuje je krótkotrwałość, a ciągłe inwestowanie w ich naprawę generuje coraz większe koszty.

Sprzęt

Kompleksowy remont wymaga wyposażenia się nie tylko w sporą ilość czasu i cierpliwość, ale także niezbędny sprzęt. Potrzeb jest więc bardzo wiele co stanowi kolejny argument przemawiający za tym, że rozwiązaniem zdecydowanie najlepszym jest powierzenie wszystkich trudności odpowiedzialnej grupie specjalistów. Nasz zespół zaopatrzony jest w niezbędne urządzenia. Jesteśmy wyposażeni również w najnowsze oprzyrządowanie, które pozwala nam stosować najnowsze technologie.
Zajmujemy się wyburzaniem ścian i dostawianiem ścianek działowych, wymianą lub naprawą podłóg, wykańczaniem ścian farbą, boazerią, tapetą i układaniem glazury oraz wszelkimi innymi zadaniami związanymi z remontem.

Z upływem czasu lub na skutek nagłych wydarzeń przestrzeń w której funkcjonujemy traci na swojej atrakcyjności i ulega zniszczeniu. Kompleksowy remont jest w takich sytuacjach niezbędny, aby odświeżyć nasze lokum i nadać mu nowy wygląd. Wszystkim Państwu, którzy zdecydowani są na gruntowne zmiany oraz tym, którzy jeszcze nad nimi rozmyślają polecamy naszą firmę! PKInwest to gwarancja jakości i solidności, która idzie w parze z krótkim czasem wykonania i atrakcyjnością cen!