Remonty

Każda przestrzeń od czasu do czasu wymaga odnowienia i renowacji. Pobudek dla których decydujemy się na remont jest bardzo wiele. Upływ czasu, chęć odmiany czy też stale zmieniające się trendy w aranżowaniu przestrzeni to tylko niektóre z nich.

 

Firma PKInwest poza działalnością budowlaną zajmuje się także pracami remontowymi. Wykonujemy prace wykończeniowe, kompleksowe remonty, ale również tak zwane zlecenia drobne jak malowanie, tapetowanie itp. W każde z nich angażujemy się tak samo intensywnie dbając o szczegóły i detale. Pozornie mało skomplikowane prace związane z odnową pomieszczeń w rzeczywistości wymagają odpowiednich predyspozycji, kompetencji, a przede wszystkim doświadczenia. Nasza ekipa dysponuje odpowiednim zapleczem zarówno pod względem zasobu wiedzy jak i zasobów związanych ze stosownym osprzętowaniem. Chętnie podejmujemy się takich zadań jak układanie parkietów, glazury czy terakoty. Zajmujemy się także montażem sufitów podwieszanych oraz innego typu rozwiązań funkcjonalno-dekoracyjnych. Doradzamy i podpowiadamy. Odpowiadamy na wszelkie nurtujące Państwa pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Aby nowe panele ułożone były w precyzyjny sposób a tapeta nie odklejała się od ściany warto powierzyć te prace fachowcom. Specjaliści w dziedzinie prac remontowych zasilają szeregi PKInwest!

 

Jeśli zależy Państwu na szybkim i efektywnym remoncie i chcą Państwo oszczędzić sobie czasu oraz nerwów zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Bez względu na stopień komplikacji (remont kompleksowy, układanie płytek czy wykańczanie ścian) nasza ekipa chętnie podejmie się każdego z powierzonych zadań. Dla nas to radośc za obdarowanie nas zaufaniem, którego z pewnością nie zawiedziemy dla Państwa natomiast oszczędnośc czasu oraz pieniędzy.