Układanie glazury

Internet pełen jest filmów instruktażowych oraz porad jak samodzielnie ułożyć teraktorę czy glazurę. Własnoręcznie układanie płytek łazienkowych czy też kuchennych nie jest jednak rzeczą tak prostą jak może sie pozornie wydawać. Ich montaż wymaga precyzji i dokładności oraz dysponowania dużą liczbą niezbędnych do tego materiałów i narzędzi. 

Właściwe przygotowanie podłoża, zaprawy, odpowiednie rozplanowanie płytek jest warunkiem trwałości i estetyki. Aby uzyskać równą powierzchnię i odstępy między poszczególnymi płytkami warto więc zatrudnić do tego profesjonalną ekipę. Nasza firma specjalizuje się w wielu pracach remontowych także wykańczaniu ścian i podłóg w kuchniach oraz łazienkach. Warto podkreślić, że coraz częściej glazura wykorzystywana jest także w innego typu pomieszczeniach. 

PKInwest dysponuje ponad to bogatą wiedzą dotyczącą najnowszych i najlepszych rozwiązań stosowanych w tej dziedzinie. Ze względu na to, iż kuchnie i łazienki w których najczęściej wykorzystuje się glazurę są miejscami narażonymi na ciągły kontakt z wodą należy je do tego odpowiednio przystosować. Na rynku występuje wiele rodzajów płytek. Ich rodzaj, wielkość czy też kolorystykę należy wybierać kierując się charakterem pomieszczenia.W zależności od miejsca w którym będą ułożone, powinny posiadać odpowiednie cechy takie jak twardość, ścieralność czy też wytrzymałość. Glazurę i terakotę można stosować nie tylko na nowych betonowych posadzkach, ale również innego rodzaju podłożach. Aby nowe płytki nie uległy zniszczeniu w wyniku nieodpowiedniej metody zastosowanej przy montowaniu ich na starej podłodze należy zasięgnąć pomocy i porady specjalistów. 

Jeśli marzą Państwo o pięknie wykończonej i funkcjonalnej przestrzeni kuchennej lub łazienkowej serdecznie zapraszamy do współpracy!