509 086 365, 506 505 845

Rozbudowa budynków

Rodzina się powiększa, garaż nie mieści przystosowanego do tej sytuacji przestronnego samochodu, a w piwnicy deficyt miejsca na kolejne graty?

Gdy zaczyna brakować przestrzeni warto zastanowić się nad rozbudową budynku.

Istnieje wiele przepisów regulujących tę kwestię, ponieważ w zależności od tego czy w pobliżu znajdują się inne obiekty czy też przestrzeń jest przestrzenią otwartą wolną od różnego rodzaju zabudowań możemy pozwolić sobie na większe lub mniejsze zmiany. Bez względu na wielkość nowej powierzchni użytkowej budynku nasza firma oferuje swoją pomoc w rozbudowie pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych czy biurowych.Rozbudowa może dotyczyć każdego rodzaju obiektów budowlanych.

Rozbudowa budynków

Dobudowa kolejnego pomieszczenia albo podwyższenie budynku i zaadaptowanie go we właściwy sposób wymagają ostrożności i perfekcyjności, aby podczas prac nie zostały naruszone wzniesione dotychczas segmenty. Rozbudowa domu stanowi alternatywę dla osób, które potrzebują powiększyć swoją przestrzeń i rozważają budowę nowego oddzielnego lokum. Dołączenie powierzchni użytkowej do już istniejącego domu jest rozwiązaniem bardziej oszczędnościowym, ponieważ nie generuje kosztów związanych z kupnem działki czy też montażem ogrodzenia.

Rozbudowa obiektu jest procesem złożonym wymagającym zatrudnienia ekipy budowlanej. Samodzielne prace nie są w tym przypadku wskazane. Profesjonaliści, którymi dysponuje nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonują dobudowy oraz nadbudowy obiektów i z wszelkimi problemami mogącymi pojawić się w trakcie tego typu prac radzą sobie natychmiastowo. Zwiększenie powierzchni użytkowej domu stanowi jeden z najbardziej skomplikowanych form pośród wszystkich prac budowlano-remontowych, które wymagają ogromnej precyzji i obeznania w temacie. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność jakości, solidności i terminowości. W zaledwie kilka tygodni zyskują nową przestrzeń w której można odetchnąć pełnią piersią!