Budowa od podstaw

Zalet mieszkania w domu jednorodzinnym jest wiele. Coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj domu między innymi z powodów finansowych. Koszt wybudowania oddzielnego lokum jest nieznacznie wyższy niż kupno mieszkania, a komfort związany z większą swobodą przemawia do szerokiego grona inwestujących we własne cztery kąty.

Etapy budowy

Nasza firma specjalizuje się w budowie domów od postaw. Prace rozpoczynamy od wykopania fundamentów po czym przechodzimy do kolejnych etapów budowy. Wylewamy ławy fundamentowe, wykonujemy zbrojenia i szalunki, a następnie stawiamy pierwsze ściany. Na tym etapie dom posiada wymurowane ściany i kominy, wykonane stropy, wybetonowane schody żelbetowe i pokrycie dachowe. Montaż dachu jest uwieńczeniem prac nad stanem surowym otwartym domu.

W dalszej kolejności zajmujemy się montażem okien i drzwi, a następnie przechodzimy do prac wykończeniowych, które zdeterminowane są przez indywidualny pomysł na aranżację przestrzeni mieszkalnej. Nasza firma poza czynnościami stricte budowlanymi służy pomocą i radą w zaprojektowaniu wnętrza. Adaptujemy i ocieplamy poddasze, tynkujemy, oblicujemy, gładzimy i malujemy bądź tapetujemy ściany, montujemy parkiety, panele i listwy przypodłogowe, kładziemy glazurę i terakotę oraz montujemy meble.

Wykończenie "pod klucz"

W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań zajmujemy się budową domów od podstaw i ich wykończeniem do stanu developerskiego lub “pod klucz”. Jeśli zdecydują się Państwo na stan developerski nasze działania kończą się na etapie wylewki betonowej posadzki i tynkowaniu ścian. W przypadku wykończenia “pod klucz” wykonujemy wszystkie dalsze prace wykończeniowe. Po ich zakończeniu lokal jest gotowy do zamieszkania - pozostaje je tylko umeblować. Wykończenie mieszkania “pod klucz” gwarantuje oszczędność nie tylko finansową, ale także czasową. Poszukiwanie kolejnej ekipy remontowej lub w przypadku samodzielnych prac godziny poświęcone na malowanie ścian i układanie paneli zdecydowanie wydłużają czas oczekiwania na sfinalizowanie budowy. Powierzając budowę domu naszej firmie zyskują Państwo ten komfort, iż całość prac będzie spoczywać w naszych rękach. Kompleksową budową od fundamentów aż po montaż mebli zajmą się nasi wyspecjalizowani pracownicy, którzy w tej branży są prawdziwymi mistrzami w swym fachu!