509 086 365, 506 505 845

Budowa

"Budujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom" śpiewała niegdyś cała Polska. Firma PKInwest zgodnie z dawną maksymą również zajmuje się budową domów. Domów Państwa marzeń. Nie jest to jednakże jedyna dziedzina naszej działalności. 

 

Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętym budownictwie. Od lat zajmujemy się różnego rodzaju pracami remontowo-budowalnymi, których efekty mogą Państwo odnaleźć w zakładce REALIZACJE. Stawiamy domy od podstaw z wykończeniem do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Wszystko w zależności od Państwa wymagań i oczekiwań. Ponad to służymy pomocą w projektowaniu wnętrz. Zajmujemy się także pracami remontowymi. 

 

W zakres naszej działalności zalicza się również rozbudowa powstałych już budynków. Dobudowa kolejnych pomieszczeń wymaga szczególnego obeznania w temacie zarówno pod względem prawnym jak i budowlanym. Jest to jednak doskonała alternatywa dla tych z Państwa, którzy potrzebują powiększyć swoją przestrzeń. 

 

Poza działalnością mieszkaniową posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych na szeroką skalę. Duże inwestycje nie są dla nas problemem. Przeciwnie! Chętnie podejmujemy się prac wielkoformatowych i wielowymiarowych wymagających czasu i odpowiednich umiejętności. Ze względu na wieloletnią współpracę nasi fachowcy są specjalistami w organizacji pracy co jest bardzo istotną kwestią w przypadku zadań o większym stopniu komplikacji. 

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!