509 086 365, 506 505 845

Wykończenia wnętrz

“Mój dom jest moją twierdzą” mawiają Anglicy i chociaż jak powszechnie wiadomo dom to przede wszystkim rodzina i bezpieczeństwo to aranżacja przysłowiowej twierdzy może nam wiele powiedzieć o mieszkańcach danego lokum.

Dotyczy to także pozostałych przestrzeni takich jak biura czy innego typu lokale. Z każdej z nich możemy wyczytać co nieco o ich właścicielach czy osobach w nim przebywających. Z upływem lat analogicznie do zmiany naszej osobowości czy upodobań pojawia się chęć zmiany estetyki mieszkania. Innym razem jest to zwyczajna potrzeba odrestaurowania pomieszczenia, które naznaczone upływem czasu potrzebuje przywrócenia mu dawnej świetności.

Wykończenie wnętrza ma ogromne znaczenie. Sprawia, że czujemy się w nim komfortowo i przyjemnie. Dobrze wykonane wykończenie ma swoje zalety nie tylko psychologiczne, ale także praktyczne. Służy przez lata i nie wymaga systematycznych poprawek generujących koszty.

Wykończenia, od projektu do realizacji

Nasza firma zajmuje się wykończeniem różnego rodzaju wnętrz zarówno małych mieszkań jak i ogromnych hal. Zaufało nam wielu klientów indywidualnych oraz instytucji. Usługi wykończeniowe świadczymy od wielu lat i nasi specjaliści posiadają w tym fachu pokaźne doświadczenie. Obiecujemy dostarczyć Państwu pełną satysfakcję z wykonanych przez nasz zespół prac oraz stuprocentowe zaangażowanie w pracę. Służymy pomocą w zaprojektowaniu wnętrza i gwarantujemy jego kompleksowe wykończenie na najwyższym poziomie jakości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania prac oraz w razie jakichkolwiek problemów także po ich zakończeniu.

Zakres usług

Zakres naszych prac obejmuje usługi malarskie i tapeciarskie (malowanie, tapetowanie, gruntowanie i wygładzanie ścian), glazurnicze (układanie terakoty, glazury oraz innego rodzaju materiałów wykończeniowych jak kamień czy marmur, biały montaż, skuwanie starych płytek i wygładzanie podłoża), murarskie i tynkarskie (murowanie i tynkowanie ścian, wylewanie posadzek, wyburzanie ścian), posadzkarskie (usuwanie i układanie paneli i parkietów, montaż listw przypodłogowych oraz zabudowy tynkowo-kartonowe (montaż ścian działowych, sufitów podwieszanych). Zajmujmy się ponad to montażem okien, drzwi i parapetów, rolet i żaluzji oraz mebli.