509 086 365, 506 505 845

Adaptacje

 

PKInwest to budowa, remonty, ale także adaptacje. Przebudowa pomieszczeń i nadanie im nowych funkcji to sposób na uzyskanie nowej, świeżej przestrzeni. Jest to proces mniej skomplikowany i zdecydowanie tańszy niż rozbudowa budynków oraz doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy powiększenie domu jest z różnych powodów rzeczą niewykonalną. Adaptacja pomieszczeń pozwala nam zyskać dużo przestrzeni mieszkalnej za stosunkowo niską cenę. 

 

Istnieje wiele możliwości i rozwiązań na aranżowanie nowej przestrzeni. Coraz większą popularnością cieszy się adaptowanie poddaszy na różne cele, także cele mieszkaniowe. Mieszkania na poddaszu wyróżniają się wyjątkową estetyką i klimatem ze względu na charakterystyczną konstrukcję. Jeśli stan strychu nie pozwala jednak na wykorzystanie go jako nowej powierzchni mieszkalnej bardzo często wykorzystywany jest na cele gospodarcze. Chętnie wysłuchamy wszystkich Państwa pomysłów, podpowiemy jakie rozwiązania będą najlepsze i podejmiemy kolejne kroki.

 

Nasza firma zajmujemy się ponadto wykończeniem różnego rodzaju wnętrz zarówno małych mieszkań jak i ogromnych przestrzeni. Oferujemy pełen zakres usług od montażu okien i drzwi po malowanie i układanie podłóg. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce REMONTY.